duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Adam cinayete kurban gitti

  • Listed: Mart 20, 2017 7:02 pm

Description

Bir adam, 22 yaşındaki adamın Yılbaşı Günü saatinin erken saatlerinde öldürüldükten sonra cinayet şüphesiyle tutuklandı.
Yerel olarak Aaron olarak adlandırılan ve “yaşamı seven mütevazi bir kişi” olarak nitelendirilen kurban, Londra Clerkenwell’de kurşun yaralarına yakalanan hastalardan kurtuldu ve saat 5’den hemen sonra ölü olarak telaffuz edildi.
İskoçya Yard, 20’li yaşlarında olan şüpheli gözaltında tutulduğu Londra’nın kuzeyindeki polis karakolunda olduğunu söyledi.
Trident, siyah toplulukta silahla ilgili cinayetleri araştıran bir soruşturma açtı; yetkililer ve ambulans personeli, Portpool Lane’de yaklaşık 4.10’da vurulma raporlarına davet edildi.
Polis sözcüsü, zanlının Deri Lane yönünde kaçtıklarına inanılmasının bir polis sözcüsü olduğunu belirtti.
Ölüm hakkında akrabalarından birinin haberdar edildi ve St Pancras’ın cenaze töreninde ölüm sonrası muayene yapılacak.
Dedektifler tanıklardan öne çıkmalarını istedi ve Dedektif Baş Müfettiş John Crossley şunları söyledi: “Bölgedeki işletmelerle temas kurmaları için cazip davrandık, böylece tesislerine girip CCTV görüntülerini alabildik.
“Soruşturmada kullanılacak herhangi bir şeyin toplanıp kaynaklanmadığını görmek için mümkün olan en kısa sürede herhangi bir CCTV’yi izlememiz gerekiyor” dedi.
Portpool Lane’in bitiminde, çevredeki araziye girişlerle birlikte polis tarafından kordonlanan çiçek nakitleri atıldı.
Bir kart okunur: “Her zaman kalbimde, asla ayrı değil, seni seviyorum, Anne xxx”. Bir diğeri şöyle dedi: “Kusursuz huzur içinde dinlenin, aile sizi özleyecek, doğum günleri kutlu olsun, diğer taraftan görüşürüz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply