duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

April Fool, Mario Balotelli, United’a ayak uydurmak için teklifi alt üst etti

  • Listed: Mart 20, 2017 3:02 am

Description

City’in enfant korkunçlüğü iki kere olsa da, Sunderland ile çılgınca yapılan çekişme, Etihad’ın Premier League şampiyonluğunu kaldırma hırslarına ciddi şekilde zarar verdi.
Bugün Mancini, hiç güvenemeyeceğini itiraf eden Balotelli’nin Premier League’in Nisan aygırı olup olmadığını merak ediyor.
Oyunun büyük bölümünde İtalyan, ilgisiz görünüyordu ve ekip arkadaşı Aleksandar Kolarov ile kim bir serbest vuruş yapması gerektiğini belirten bir kavgaya karıştı.
Sonunda sadece yedek kulübede Carlos Tevez’in yarı sahasına sahip olan Mancini, boğuk bir Balotelli’nin atılmasına karşı karar verdi.
Mancini itiraf etti: “O iyi oynamadı. Sevilen oyunlarda bunun gibi bir forvetin fark yaratması gerekir.
“Beş dakika sonra ona yer değiştirmeyi düşünüyordum. Artık şampiyonluğu kazanmak zor olacak. ”

    Serbest vuruş rumpus’unda City menajeri ekliyor: “Sahadaki oyuncular, serbest vuruştan çıkmayı kim isteyebilirler. Bunlar böyle anlarda olabilir. Böyle bir şeyin ilk kez gerçekleşmemesi. ”
Mancini, oyunun sonucundan endişe duyduğunu itiraf etti; bu, kulübün% 100 ev kaydını erken anlardan sona erdirdi.
“Son 10 dakika boyunca en iyisi olmaz. İlk 80 dakika boyunca iyi oynadık. Nedenini bilmiyorum ama oyunda düzdük. Ancak bazen sezonun bu zamanında kendinizi yorgun hissetmeniz normaldir.
“Güven çökecek ancak Pazartesi günü tekrar yükselebilir, çünkü Manchester United’ın Blackburn’a çekileceğine inanıyorum.”

    Şehrin ana rakipleri Ewood Park’a en üstte iki, en azından beş puan kazanma şansı verdikleri için namazları dışarıda bırakacak. Mancini ekledi: “Manchester United zor anlar olacak. Hala orada olduğumuz önemlidir. ”
Pazar günkü Arsenal gezisi için yaptığı “aptalca yaralanma” sonrasında Sergio Aguero’nun tekrar uyum sağlamasını umuyor.
Bir kez daha Mancini yaralanma konusunda ayrıntılı açıklamayı reddetti ancak: “Bir sonraki oyun için iyi olmalı. Sanırım Sergio ile birlikte Sunderland’a karşı oyunu kazanmış oluruz. ”
Mancini, hakem Phil Dowd ile görüştü ve son düdüğün ardından yetkililerin ek zaman kaybetmediğini hissettiklerini açıkladı.

    “Değişiklik yapıldı ve biz 30 saniye daha almadık” dedi.
Sunderland patronu Martin O’Neill, Edin Dzeko’nun Craig Gardner’ı devirmeye çalışması üzerine Dowd’un City’in cezası üzerine yaptığı yanlış inançlara inanıyor.
O’Neill, “Başlangıçta hakemin kendi oyuncusunu dalış için kitaplayacağını sanıyordum. Ben daha iyi bilmeliydim. Ben üzgünüm çünkü oyuncuların tepkiler anlayabiliyorum. ”
Sunderland’ın patronu, haftanın birinde Everton’a karşı yaptığı FA Kupası yenilgisinin 3-1 avantajını kaybetmesine katkıda bulunduğuna inanıyordu.
“Sanırım biraz yorulduk ve belki de Salı gecesinin çabaları bizi yakaladı. Zekice oynadığımızı düşündüm ve bazı puanlar düşürdüğüm için hayal kırıklığına uğradım.

    “Bol ruh ve yetenek gösterdiğimizi düşündüm.”
O’Neill, kanser hastanesinden Stiliyan Petrov’u Celtic’te birlikte geçirdiğini itiraf etti: “Haberleri duymakla harap oldum ama onunla konuştum ve iyimser ve o da onunla savaşacak.
“Onu 19 yaşından beri tanıyorum ve sadece bir futbolcu değil, bir kişi olarak onun için en büyük saygım var. Eğer kimse bununla savaşabilirse yapabilir. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply