duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Irkçı e-postalar başpiskopos’a gönderildi

  • Listed: Mart 20, 2017 5:02 pm

Description

Polis, eşcinsel evlilik hakkında yaptığı tartışmalı yorumları takiben, Başpiskopos’a gönderilen ırkçı e-postaları araştırıyor.
Polis, dedektiflerin Dr John Sentamu’ya gönderilen e-postalar hakkında soruşturma başlattığını ve muhtemel nefret suçları olarak gördüğünü doğruladı.
Bir sözcü, “Irkçı saldırı ifadeleri içeren e-postaların alınmasını takiben, Başpiskopos John Sentamu’nun bürosundan bir şikayet alındığını teyit edebiliriz, e-postalar nefret suçu olarak araştırılıyor” dedi.
Dr Sentamu geçen ay bakanlar eşcinsel evliliğe izin vererek İncil’i ertelememelidir “dedi.
Başbakan David Cameron eşcinsel çiftlere evlenmelerine izin verirse “diktatör” e benzeyeceğini söyledi.
İngiltere Kilisesi’ndeki en kıdemli ikinci din görevlisi olan Dr. Sentamu, evliliğin bir erkekle bir kadın arasında birlik olmaya devam etmesi gerektiğini söyledi.
Daily Telegraph’a verdiği röportajda Başpiskopos Başkana evliliğin tarihe dayandığını ve devletin gecede değiştiremeyeceğini söyledi.
Geçen hafta, eylemciler Dr Sentamu’nun sözlerini kınamak için konuşmalar yaparak yaklaşık 70 protestocu, York Minster’ın dışındaki plakalar düzenledi ve şarkı söyledi.
Dr Sentamu’nun bir sözcüsü şöyle dedi: “Başpiskoposun Daily Telegraph ile yaptığı ve geniş kapsamlı bir dizi konuyla ilgili röportajına yanıt olarak çok miktarda yazışma yapıldı.
“Alınan pek çok olumlu posta arasında, Kuzey Yorkshire Polisinin nefret suçları olarak araştırdığı ırkçı bir nitelikte az sayıda küfürlü ve tehdit içeren e-posta var.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply