duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Jenson Button arabasıyla şaşkınlık içinde kaldı.

  • Listed: Mart 17, 2017 6:02 am

Description

“Bu arabadan en iyisini alacağımızın farkındayız. Başka bir şoför koyarsan ne olur acaba? Bahse girerim gerçek bir şok olur “dedi. 2009 Dünya Şampiyonu İngiliz Grand Prix’inde 10. sırayı aldı.
Onu sürücüler sıralamasında sekizinci, takım arkadaşı Lewis Hamilton’ın geride 42 puan geride bıraktı.
Hamilton, Silverstone’da sekizinci oldu ve Button şöyle dedi: “Şampiyona tablosu iyi okumuyor. Muhteşem bir durum benim takım arkadaşımın liderin 37 puan arkasında kaldığı ve iki yarış önceliğiydi.
“Neyin yanlış gittiğini bilmiyorum. Sorun, otomobilin kötü hissetmemesi, diğerlerinin geri kalanını ne sürdüreceklerini düşünmenin şaşırtıcı olması. ”
Button, “Takım olarak, son birkaç yarış zordu ve şimdi yapımcı şampiyonasında dördüzüz. Bu sıralamak zorunda olduğumuz bir şey çünkü sezon orada son bulamıyoruz veya daha da kötüleşiyor. İyileşmek zorundayız.

    “Günümüzde teknik bir toplantı yaptık ve bu teknik bir toplantı olacaktı. Eminim herkes bu arabayı iyileştirmeye çalışmak konusunda çok agresif olacaktır. Güçlü olabilmek için geri döneceğiz, bu sadece zaman meselesi. Umarım bunun olmasa daha erken olur “dedi.
Hamilton unvanını, gerçekte McLaren’in ötesinde, sadece dokuz puana 20 yarışlık bir kampanyaya çevirdiğini söylemek için gitti.
Düğme o kadar çok demedi ama tavırları göz önüne alındığında, satırlar arasında okunamaması zordu.
Dedi ki: “Doğru olduğunu düşündük. Şampiyonanın bittiğini, bu kadar geride olduğumuzu söyleyemeyeceğiz. Bu sezon bol ırklar var ve ekibin vazgeçtiğimizi söylemesi adil olmayacak. Fakat son altı yarıştan yedi puan kazanmak gerçekten en şaşırtıcı duygu değil. ”

    Ekip başkanı Martin Whitmarsh dahi pozitif sonuçlar almak için çabalıyordu. Dedi ki: “yararlanmak için yeterli olay yoktu. Genel olarak, ‘yeterince iyi değildik’ özeti. Henüz umutsuz değilim, sadece hayal kırıklığına uğradım. ”
“Almanya için daha iyi, daha büyük, daha görünür bir yükseltme paketi var. Onu teslim ettiğimizden ve yapıştıracağımızdan emin olmalıyız. ”
SILVERSTONE, İngiliz Grand Prix’sinde karışıklık yaratan olaylarla ilgili ayrıntılı bir soruşturma yapacaktır.
Yağışlar gecikmelere ve bozulmaya neden olan hayranlara tepki gösterdi. 20.000 kişiden haftasonu bilet için £ 155 ödemiş olmasına rağmen Cumartesi eleme turlarından uzak durmaları söylendi.

    Genel Müdür Richard Phillips şöyle dedi: “Daha fazla yol koymalıyız. Öğrenilecek dersler var.” “Tabloda iyi bir okuma yok”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply