duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Lancaster, Kül bulutu kaldırıyor

  • Listed: Mart 20, 2017 10:02 pm

Description

Ashton’un Leicester’in Alesana Tuilagi’sinin saçlarını çekmesi için dört haftalık erteleme dün kaldı, Rachel Seine Direktörü Jim Mallinder, Cuma günü Harlequins’le yüzleşmek için geri döneceğine dair hiçbir garanti vermedi.
24 yaşındaki Ashton, kulübün, Premiership şampiyonu Saracens’e geçişi tartışmak üzere yeni bir sözleşme teklifini reddeden Franklin Bahçeleri’ndeki kötü kokular içindeydi.
Yasaktan önce, formunun ayrılması ve Dünya Kupası’ndaki kişisel serpinti konusundaki spekülasyonların ardından, RFU tarafından Yeni Zelanda’daki bir otel çalışanı için uygunsuz yorumlar yapılması için 5.000 £ cezaya çarptırıldığını gördü.
Ancak turnuvanın en iyi deneme oyuncusu, önümüzdeki Çarşamba günü Ashton’u ilk kadrosunda ispatladığında İngiltere geçici baş antrenörü Stuart Lancaster’tan daha sıcak bir şekilde karşılanmasını bekleyebilir.
“Kimseyle ilgili önceden düşünülmüş bir fikrim yok. Bu herkesin temiz bir sayfada başlaması için bir fırsat “dedi Lancaster.

    “Bana muhteşem bir oyuncuya benziyor. Onunla vakit geçirmek için sabırsızlıkla bekliyorum.
“Bu, Dünya Kupası incelemesinin içeriği ile insanları başından aşağıya vurmakla kalmayıp, en iyisi olmak isteyen grupları bir araya getirmekle de ilgili olmayacak. Yeni yönetim ve yeni oyuncular olacak, yeni bir şekilde oynuyor ve açık fikirli olmalılar. ”
İngiltere’de ilk çıkışını iki yıldan kısa sürdükten sonra 18 Testte 15 deneme yapan Ashton, Martin Johnson rejiminden daha maceraperest bir strateji geliştirmenin merkezi.
Ancak Lancaster için öngörülemeyen bir sorun, Northampton’un geleceği başka yerde yatan bir oyuncu seçme konusundaki isteksizliğidir. Yokluğundan sonra, İngiltere’nin İskoçya’da 4 Şubat’ta açacağı Six Nations fikstürünün öncesinde maçlara ihtiyacı var.

    Fakat önde gelen yıldızların Şenlik döneminde ekstra bir oyun oynamasına izin verdikten sonra İngiltere bazı geri ödemeler bekliyor. “Onu seçelim mi? Olabilir. O denklemin dışında değil, “dedi Mallinder. “Kaliteli bir kanat oyuncusudur, hâlâ bizim için çalışıyor ve ücretlerini yine ödüyoruz.”
Bununla birlikte, Mallinder bir diz sakatlığı yüzünden birkaç haftadır Courtney Lawes tarafından engellenebilir. Altı Millet’e uyması bekleniyor.
Satış gelecek ay Barton’daki Manchester Ship Canal tarafından Edgeley Park’tan ayrılıp ragbi liginin yanısıra Salford City Reds’e yeni evlerinde katılıp katılmayacaklarına karar verecek. “Kimseyle ilgili önceden düşünülmüş bir fikrim yok. Hepsi temiz bir sayfada başlıyor ‘

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply