duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Thurman, Brody ve Parker, UNICEF çalışması için sıraya girdi

  • Listed: Mart 20, 2017 11:02 pm

Description

Aktörler, UNICEF’in (Birleşmiş Milletler Çocuk Fonu) uzun süredir destekçileriydi, ancak Thurman ve Brody, yoksulluğa sahip ülkelerdeki çocukların durumunu vurgulamak için örgütün insani gezilerinden birinde yer alma fırsatı bulamadılar.
Bununla birlikte, ikili gönüllü yardımseverlik konusunda ciddidir – ve yıldızlar yetkilileri temasa geçmeye çağırdı.
Pianist yıldızı Brody WENN’e şunları söyledi: “Belli bir projemiz yoktu, ancak bu kesinlikle düşünülmesi gereken bir şey; yardıma ihtiyaç duyacak çok yer var. Hindistan’da kendi başımıza biraz iş yaptık, çünkü harcadım. Orada çok zaman geçti, ama bilmiyorum (nereye gideceğim); bir öneriyi duymaya açık olacağım. ”
Thurman, UNICEF ile çalışmaktan “onur duyacağı” iddia ediliyor – çünkü yıllarca neden para toplama konusunda yardım ediyordu.
UNICEF, benim için çok, çok büyük bir şey demektir. Tarihsel olarak, sınırları aşan, siyaseti kendi çocuklarını kendilerininkileri gibi korumak için onları engellemeyi reddeden, inanılmaz derecede önemli bir organizasyon “diyor. Küçük bir kız olduğumdan beri UNICEF’e hile veya tedavi …
“Bir sürü yere gitmek istiyorum, yani Afrika Boynuzu şu anda özellikle önemli, ancak pek çok yerde, ne yazık ki çok fazla yer var, bu önemli işin neresinde olursa olsun ziyaret etmekten onur duyacağım. yapılmaktadır.”
Aktris ve eski model Angie Harmon, UNICEF’in işbirliğiyle Yeni Yıl’ı (12) Hindistan’a bir gezi ile başlayacak ve Sex and the City’in Sarah Jessica Parker gönüllü olmaktan hoşlanacağını itiraf ediyor.
WENN’e “Şimdiye kadar Birleşik Devletler dışına hiç seyahat edemedim, ancak bir gün isterdim, isterdim ama çocuklarımla birlikte seyahat etmek zor. Çoğu zaman kişisel sebeplerden dolayı Yugoslavya’ya gitmek isterdim. “Dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply