duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Trott zor senaryo çalışmalarını zorlaştırıyor

  • Listed: Mart 2, 2017 4:38 pm

Description

Yaralanmalar yüzünden David Masters ve Tymal Mills olmadan Essex, parmak alanını yerinden oynattığı için spin atan Tom Westley’in oynamaması nedeniyle daha da tükendi. Boyd Rankin ve Reece Topley vekalet etmek üzere hazır bulundular – ve Test antrenörü Andy Flower, bu fikstürünün birinci sınıf statüsünden atılmaya değeceklerine karar verdi.
Bu nedenle, Trott (79) ve Alastair Cook (82) önümüzdeki haftanın ilk Testi için hazırlık testi ile karşı karşıya kaldılar. Troet, “İngiltere, üçüncüsü 217 üçüncüsü yağmurla kısaltılırken 352 önde girdi ve nihayetinde emekliye ayrıldı. Trott,” Açıkçası, iki bowling oyuncusu, bir kaptan için oldukça zor olabilir – uzun bir sezondur. Ravi (Bopara) ve Saj Mahmood. ”
Trott devam etti: “Saj’ı düz gibi bir şey ya da böyle bir şey için yere indirmek istemiyorsunuz, eğer yapılmamış olsaydı, muhtemelen bana ‘Bu sadece doğru hazırlık mı? İlk Kül Testi maçından önce size gelen bir öncü bowling mısınız? ‘ Muhtemelen kaybetme durumudur. Fakat doğru olanın yapıldığını düşündüm. ”
İki değiştirme, kimsenin inmesine izin vermedi. Trott şunları söyledi: “Reece Topley iyi eğildi ve Boyd Rankin de geldi ve kriket oyunu ve ilk Test hazırlığımız için bence hemen hemen her şey vardı.
“ECB ve MM’ye yaklaşarak oyunda değişiklik yapılmasını ve her iki takım için de faydalı olmasını sağlamaya çalışırken, ne yapmaya çalıştığına dair fısıltılar duyduk.İstediğiniz son şey, Essex oyuncularının hareketlerle oraya gitmeleri oldu. Yaralanmaları ile. ”
Birinci sınıf statüsünün kaybı, bu maçtaki tüm performansların, Tim Bresnan’ın yüzyılı ve Essex’in bacak sopası oyuncusu Tom Craddock’un İngiltere’deki ilk incirlerindeki kariyer-en iyi beş kanat açıklığı dahil kayıt defterlerinden yok olacağı anlamına geliyor.
Trott sempati duydu, ancak şunu ekledi: “Bangladesh’de bana yapılan – oyunun nerede değiştiğini hatırlıyorum Andy Flower bana bunun olduğunu söylediğinde kendisinin onun yanlış olduğunu söylemek istediğin tip olduğunu sanmıyorum “Dedi.
Craddock talihsizliği konusunda çok çekiciydi. Dedi ki: “Hayal kırıklığı yaratıyor, ama … şans eseri yeterince televizyonda … İnsanlar gördü (ne yaptığım) – ki iyi oldu – ben de onun bir parçası olmaktan çok mutluyum. Içecekler kırıldı ve kaseden çıktılar Fısıltılar, artık birinci sınıf bir oyun olmadığını fısıldadı.
“Sorunuz ‘İlk yarı hala sayılıyor mu?’ Ama artık bitti, hepsi bitti, elimden çıktı, bu yüzden yapabileceğim hiçbir şey yok. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply